ЖК Сontinent - майбутня візитка міста Здача I черга - I квартал 2018 року

Коли Ви замислюєтеся про придбання нового житла, Ви, безсумнівно, хочете знайти найкращий варіант для себе і своєї сім’ї. Вибираючи квартиру, в першу чергу кожен з нас, звертає увагу на територіальне її розташування. Буча – є чудовим місцем для життя, спокійним і тихим містечком, розташованим недалеко від Києва. Всього якихось 12 кілометрів, і Ви вже в столиці. ЖК Continent здатний Вас здивувати – ми пропонуємо чудові квартири, побудовані в цьому чарівному екологічно чистому містечку.

ЖК Сontinent - майбутня візитка міста
Год основания: 31/08/2017
Цена: від $13'460
Адрес: м.Буча пер.Тихого 4

Буча – життя неподалік від столиці

ЖК Континент в Бучі – ідеальний варіант для всіх сучасних сімей. Наша компанія споруджує і обстраивавшиеся вдома вже протягом декількох років, і тому завжди може запропонувати своїм клієнтам тільки найкраще за якістю і ціною житло. ЖК Континент Буча порадує вас відмінним кількістю різного житла, виходячи з Ваших потреб і побажань.

Вибираючи ЖК Континент в Бучі, ви приносите в свою сім’ю комфорт і затишок. Наші чудові будинки обладнані сучасними інноваційними технологіями, облаштовані і готові для повноцінного життя. ЖК Континент гарантує Вам безпеку і якість. ЖК Континент Буча пропонує Вам найкращі варіанти і працює для того, щоб Ви відчували себе комфортно в зведених нами квартирах.

Шукаючи житло сьогодні, зверніть увагу на новобудови в Бучі. Ці сучасні чарівні квартири будуть захоплювати, і дарувати тепло кожному, хто готовий в них оселитися. Також ми раді запропонувати Вам і інші варіанти для поселення, наприклад, новобудови в Ірпені, які зможуть Вас дійсно зачарувати. Вибирайте житло на свій смак і за вартістю, яка Вам підійде. Наша компанія існує для того, щоб Ви могли дозволити собі доступне і комфортне житло.

Інформація про ЖК Континент Буча:

Однокімнатні квартири: від 33,9м до 45,7м

Двокімнатні квартири: від 53,65м до 67,83м

Трикімнатні і більше: від 75,56 м до 172м

Переваги даного комплексу

ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ

ТРАНСПОРТНА ДОСТПУНОСТЬ

ЕКОЛОГІЯ

РОЗУМНА ЕКОНОМІЯ

Расположение ЖК Continent
Хід будівництва
Отдел продаж ЖК Continent

Офіційний відділ продажів:
м.Буча, вул. Вокзальна 76а.

+38 (044) 333-48-84

office@continent.ua

пн-сб 9:00-18:00
нд 11:00-17:00

Зв'яжіться з нами, якщо у Вас є будь-які питання, або пропозиції